Royal Rangers

Royal Rangers jest międzynarodową, chrześcijańską, międzywyznaniową organizacją działającą od 1962 roku. Dzisiaj około 150 tysięcy Rangersów – dzieci, młodzieży i liderów bierze udział w zorganizowanych zajęciach skautowych w ponad 80 krajach na całym świecie. Tysiące liderów – wolontariuszy, którzy traktują pracę z dziećmi jako powołanie pracuje z poświęceniem i gotowością służąc dzieciom i młodzieży w ich lokalnych społecznościach.

Kościół Zielonoświątkowy

Kościół Zielonoświątkowy tworzą chrześcijanie wierzący, że Jezus Chrystus jest posłanym od Boga Zbawicielem wszystkich ludzi. Wyznajemy Jezusa Synem Bożym, naszym osobistym Panem i Zbawicielem. Kochamy Go  i  chcemy naśladować żyjąc Jego Słowem. Siłę do tego czerpiemy od Ducha Świętego zesłanego na uczniów  w dzień Zielonych Świąt. Wierzymy, że w Jego Kościele każdy może się odnaleźć, otrzymać pomoc i zachętę do owocnego życia oddanego Bogu.

Marcin Jóźwik

Zajmuję się projektowaniem i wdrażaniem stron www, systemów samodzielnego zarządzania stroną www (CMS), sklepów internetowych i platform społecznościowych. Zapraszam do współpracy! Marcin Jóźwik.

M-art

M-art to agencja reklamowa, która z pasją tworzy reklamę niebanalną i skuteczną, wykorzystując zgromadzone od blisko 20 lat doświadczenie. W swoich projektach łączy skuteczność rozwiązań z kreatywnością, elegancją i prostotą. Potrzebujesz dobrej reklamy, estetycznie i profesjonalnie wykonanej, która z łatwością dotrze do klienta – zadzwoń lub napisz.
Przyjedziemy do Ciebie, bo wiemy jak cenny jest Twój czas

Drużyna Braci

Drużyna Braci to Chrześcijańska Formacja ASG (ang. Air Soft Gun) mająca siedzibę w Świdnicy. Oprócz zamiłowania do Airsoftu, łączy nas coś jeszcze – większa pasja, którą jest miłość do Jezusa Chrystusa wyrażana w praktyczny sposób w codziennym życiu. Nasza zabawa jest także źródłem pozyskiwania nowych znajomych i przyjaciół. Służy także umacnianiu wzajemnej życzliwości w poczuciu równości wszystkich miłośników. W naszym gronie mile widziani są wszyscy, niezależnie od tego czy podzielają naszą pasję do Boga, jedynie by byli gotowi do przestrzegania promowanych przez nas zasad chrześcijańskich polegających na fair play, abstynencji od środków psychoaktywnych podczas uczestnictwa w rozgrywkach oraz szacunku do siebie nawzajem.

Szkola Podstawowa nr 105

W marcu 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 105 w Świdnicy zrealizowaliśmy projekt związany z udziałem w Dolnośląskim Konkursie „Pierwsza pomoc”, którego organizatorem było Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Celem konkursu było: uaktywnienie placówek przedszkolnych i szkół w zakresie bezpieczeństwa, przyswajanie przez dzieci bezpiecznych zachowań i powszechna edukacja dzieci. Koordynatorem projektu był szczep Royal Rangers nr 6 w Świdnicy. Instytucjami wspierającymi w naszym mieście były: Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Świdnicy, Straż Miejska miasta Świdnicy i oczywiście Szkoła Podstawowa nr 105, która po zakończeniu projektu udostępniła nam miejsce do kontynuowania zbiórek. Od października 2013 prowadzimy nowy projekt – Klubik Modelarski Royal Rangers. W każdy czwartek odbywają się zajęcia modelarskie dla chętnych zarówno starszych jak i młodszych ze szkoły i z poza.

Szkoła Podstawową nr 315

„Praktycznie – szkoła na dobry początek” to nasz priorytet. Uczymy w sposób praktyczny. Taka wiedza zostaje na dużo dłużej!

We wrześniu 2011 roku zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez Szkołę Podstawową nr 315 w Świdnicy. Po prezentacji służby Royal Rangers i kilku spotkaniach na terenie szkoły, rozpoczęliśmy regularne zbiórki. Szkoła stała się bazą spotkań dla naszego starszego zastępu – Białych Orłów. Aktualnie nie prowadzimy zajęć w szkole ale jeśli znajdą się chętni i będziemy posiadać wolnych instruktorów to zapewne powrócimy do Szkoły Podstawowej 315 🙂

netspace24

Zrobimy dla Ciebie taką stronę WWW jaką potrzebujesz aby skutecznie identyfikować się w sieci. Stworzymy dla Ciebie responsywną stronę – czyli taką która dostosuje się do każdego urządzenia, telefonu, tabletu czy stacjonarnego komputera. Strony tworzymy w oparciu o autorski CMS – lub w oparciu o ‚czysty’ HTML5 + CSS3. Ale nie musisz wiedzieć co to tak naprawdę znaczy, dlatego cały proces tworznie strony dla Ciebie, zaczniemy od doboru odpowiedniej strategi. Pamiętając przy wszystkim, że jesteśmy ludzmi – wolimy mieć relacje aniżeli racje! 🙂